/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/Учнівське самоврядування.gif

Доброчинна акція "Огорни теплом захисника"

/Files/images/00123/зображення_viber_2023-12-04_08-10-43-193.jpg /Files/images/00123/зображення_viber_2023-12-04_08-10-46-415.jpg

Учнівське самоврядування Харківського ліцею №119 від щирого серця дякує всім , хто долучився до доброчинної акції «Огорни теплом захисника» , присвяченої Дню Збройних Сил України.

Цінуємо вашу підтримку та активну участь, ваше тепло та тверду життєву позицію.

До військових частин 30 та 72 ОМБ , 43 ОАБ та 115 ОБ відправлено газові горілки та балончики, хімічні грілки, одноразові сухі душі та вологі серветки, зігріваючі чаї та енергетичні батончики, теплі шкарпетки та бафи, каву та солодощі, листи та обереги від наших учнів до героїв-захисників з теплими словами привітань зі святом, з надіями на скорішу Перемогу та побажаннями повернутися живими .

Тренінг "Самооцінка та самоцінність".

26 жовтня на базі «метрошколи» відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Індустріального району. Представником від ліцею стала Перепелиця Катерина, здобувачка освіти 10-А класу.

У заході взяла участь начальник Управління освіти Індустріального району Харківської міської ради Олена Леонідівна Збицька, яка поділилася зі старшокласниками методами розвитку лідерських якостей. Практичний психолог КЗ «ПДЮТ ”ІСТОК”» Беженова Світлана Валентинівна провела тренінг «Самооцінка та самоцінність», на якому учні дізналися як формується самооцінка, провели діагностику власної самооцінки, обговорили недоліки завищеної і заниженої самооцінки, методи сприйняття себе та своєї унікальності. Наприкінці учасники заходу дали інтерв’ю, в якому поділилися своїми враженнями, мріями та бажаннями.

/Files/images/00123/зображення_viber_2023-10-30_13-08-26-264.jpg

Акція "Переступи поріг з добром"

/Files/images/00123/зображення_viber_2023-10-26_11-49-05-605.jpg /Files/images/00123/зображення_viber_2023-10-26_11-49-07-348.jpg

Спочатку цей день відзначали у Європі, пізніше в Америці. Починаючи з 1990-х років ініціативу святкування підтримав увесь світ, в тому числі Україна – з 1991 року.

Цей день покликаний нагадати всім, що старість неминуча, і що потрібно постійно докладати зусиль, щоб допомогти людям похилого віку почуватися більш комфортно, відчувати власну цінність.

Тому учнівське самоврядування Харківського ліцею №119 впродовж жовтня вирішило оголосити акцію «Переступи поріг з добром» присвячену Міжнародному дню людей похилого віку. Тим самим підтримати та допомогти людям, які потребують піклування. Учні ліцею охоче взялися до справи: робили покупки в магазині, аптеці; допомагали заповнити квитанції, приготувати обід, винести сміття, прибрати в кімнаті; приносили смаколики до чаю та просто поспілкувалися та приділяли час бабусям і дідусям. Цей досвід навчив дітей цінувати та поважати старість, а ще показав, як важливо не залишати людину на самоті, ти самим підкреслити її значимість та потрібність для суспільства.

/Files/images/0011122/зображення_viber_2023-09-18_10-38-42-525.jpg

15 вересня у закладі освіти відзначили Міжнародний день демократії. З цієї нагоди лідери учнівського самоврядування "Сузір'я" розробили постер "УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ - ПРОСТІР ДЛЯ ДЕМОКРАТІЇ"

Для реалізації виховної системи в школі створено учнівське самоврядування.

Самоврядування – це засіб розширення діапазону діяльності учнів, членів єдиного колективу, можливостей для їх об’єднання , творчого пошуку , виявлення ініціативи. Це спосіб організації життя колективу і засіб навчання життю і роботи за законами демократичного суспільства , де існують гуманістичні відносини між людьми. Учнівськесамоврядування реалізується через залучення учнів до планування , організації , контролю , пізнавальної та навчально – виховної діяльності.

Учнівське самоврядування– це спосіб організації життя колективу

/Files/images/vihovna/1.jpg /Files/images/vihovna/5.jpg /Files/images/vihovna/2.jpg /Files/images/vihovna/4.jpg

ЛІДЕРИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

/Files/images/21_22/зображення_viber_2021-11-24_10-32-48-896.jpg

НАШ ДЕВІЗ:

"САМІ ПРИДУМАЛИ, САМІ ЗРОБИЛИ, САМІ ВІДПОВІДАЄМО!"

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/risunok1.jpg ...... /Files/images/vihovna/samovryaduvannya/risunok2.jpg

МЕТА:

1. Через широко розвинену систему органів самоврядування забезпечити залучення учнів до діяльності колективу,суспільства.

2. Зробити мету і завдання реформування виховної роботи особисто значущим для кожного з них.

3. Сформувати в учнів високі моральні якості , вміння співпрацювати на принципах рівності, гласності ,демократизму.

4. Сформувати толерантне ставлення до різних світоглядів, політичних доктрин ,релігійних переконань.

5. Сформувати почуття патріотизму , національної гідності ; поваги до рідної мови.

6. Ознайомити учнів із різними демократичними здобутками , особливостями становлення демократії в Україні.

Наш вибір шкільної парламентської республіки « Сузір`я» спрямований на відтворення демократичної політичної практики,моделей поведінки,характерних для демократичної політичної культури.

ПРИНЦИПИ САМОВРЯДУВАННЯ:

/Files/images/vihovna/risunok3.png

Міський конкурс "Запали зірку 2020"

Запали зірку

Кiлькiсть переглядiв: 2044