Шановні батьки наших майбутніх учнів!

Датою початку прийому заяв учнів майбутніх першокласників визначено 08.04.2024 відповідно до наказу Департаменту освіти від 29.12.2023 №204 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році".


На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено зареєстрований в Міністерстві юстиції України Порядок зарахування до 1-го класу. Також МОН України підготувало на направило керівникам навчальних закладів та управлінням освіти відповідний лист-роз'яснення.

Перелік необхідних документів згідно Порядку:

  • заява про зарахування одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника, до якої додаються:
  • копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
  • У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
  • У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою і не може вимагатися працівниками закладу освіти чи бути умовою її зарахування.

- за типом заклад освіти є ліцеєм і забезпечує здобуття освіти на таких рівнях:
початкова освіта (1-4 класи) (початкова школа)
базова середня освіта (5-9 класи) (гімназія)
профільна середня освіта (10-12 класи) (ліцей)

- поглиблене вивчення іноземної мови (англійської) 7-11 класи.

- у навчальному закладі статутом визначено мову навчання - українську.

- зарахування учнів до спеціалізованих 7-11 класів здійснюється на конкурсній основі в порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.

З повагою, адміністрація ХЛ №119

Довідки за телефоном: 725-54-62

Кiлькiсть переглядiв: 6437

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.