Шановні батьки наших майбутніх учнів!

Датою початку прийому заяв учнів майбутніх першокласників визначено 03.04.2023 відповідно до наказу Департаменту освіти від 28.12.2022 №230 «Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв про зарахування дітей до 1-х класів у 2023 році».

Графік приймання заяв про зарахування буде оприлюднено згодом.

Також на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) батьки майбутніх першокласників згідно з покроковою інструкцією мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

Для того, щоб дитину зарахували до першого класу,

один із батьків до 31 травня має особисто подати керівнику закладу, який обслуговує територію проживання дитини,заяву про зарахування.

З собою потрібно мати такі документи:

· паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків, або осіб, які їх замінюють);

· копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу;

· оригінал або копію медичної довідки за формою №086-1/о;

· документ, що підтверджує місце проживання дитини або батьків.

· якщо дитина має особливі освітні потреби та для її навчання потрібно створити інклюзивний клас – подається оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

· Засоби індивідуального захисту (маска, бахіли)

Наголошуємо! Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають за територією обслуговування навчального закладу та діти, які є рідними братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи є дітьми працівників цього закладу освіти.


На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено зареєстрований в Міністерстві юстиції України Порядок зарахування до 1-го класу. Також МОН України підготувало на направило керівникам навчальних закладів та управлінням освіти відповідний лист-роз'яснення.

Зарахування учнів до 1х класів здійснюється без проведення конкурсу відповідно до територіального закріплення вулиць і будинків району за навчальним закладом, затвердженим наказом Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради від 07.10.2022 №40 ''Про визначення та закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Індустріального району м. Харкова у 2023 році'':

 • вул. Миру № 3, 5-б
 • пров. Миру № 6, 6а,
 • вул. Біблика № 1-а, 1-б, 1-в, 1-г, 2-а, 2-б, 2-в, 2-г, 2-д, 4, 4 к.1, 4 к.2,
 • вул. Рибалка № 87, 89, 89-б,
 • вул. П.Свистуна № 16, 18, 20, 22,
 • пров. Північний № 1, 3, 5, 7,
 • вул. Северина Потоцького № 34-а, 34-б,
 • просп. Олександрівський № 67, 69-д,
 • просп. Московський № 264.264-а, 264-б

Перелік необхідних документів згідно Порядку:

 • заява про зарахування одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника, до якої додаються:
 • копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
 • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
 • У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
 • У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою і не може вимагатися працівниками закладу освіти чи бути умовою її зарахування.

- за типом Навчальний заклад є спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови (англійської).

- у навчальному закладі статутом визначено мову навчання - українську.

- зарахування учнів до спеціалізованих 6-11 класів здійснюється на конкурсній основі в порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України. (п.2.5 Статуту)

З повагою, адміністрація ХСШ №119

У 2023/2024 навчальному році

у перших класах працюють:

Ломака Наталія Анатоліївна

Навчання за НПП "Інтелект України"

/Files/images/uchitelya/123.jpg

Ющенко Інна Володимирівна

/Files/images/uchitelya/119s_vu_Ющенко І.В._клр_07.JPG

Сердюченко Оксана Миколаївна

/Files/images/uchitelya/IMG-ab3f51f23a82919fcc76c1da04c5c87e-V.jpg

Пєнкіна Олена Анатоліївна

/Files/images/uchitelya/119s_vu_Пєнкіна О.А._клр_07.JPG

Якщо Ви бажаєте своїй дитині дати гідну освіту, розвинути її природні здібності і таланти, зробити її шкільні роки найщасливішими у житті – приходьте до Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119, де на вас вже чекають кваліфіковані вчителі, вихователі, психолог, соціальний педагог, педагог–організатор, бібліотекарі, обслуговуючий персонал.

Школа знаходиться під цілодобовою кваліфікованою охороною.

Працюють спортивні секції та різноманітні гуртки. Класи формуються на конкурсній основі та з урахуванням віку дитини на підставі "Правил конкурсного приймання дітей (учнів) до Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області".

Довідки за телефоном: 725-54-62

Кiлькiсть переглядiв: 6004

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.