/Files/images/7cbcdb9179bc.jpg

Книга – це той найцінніший скарб і основне багатство, яким володіє бібліотека і через який впливає на серця та розум людей .

21 вересня в закладі освіти до Всесвітнього Дня бібліотек пройшов захід «Вітаю - шкільна бібліотеко!», в якому взяли участь семикласники. В ході зустрічі діти ознайомились з фондом бібліотеки, подивились виставки читального залу, навчились користуватись алфавітним каталогом, побували в книгосховищах, дізналися як ведеться облік книгофонду. З Круглим столом учні обговорили тему: Чи люблю я читати і як виховати в собі любов до читання. Висновки, що були зроблені в ході дискусії здивували та обрадували не тільки самих учнів, а й педагогів. Тож, книга була і буде нашим надійним другом.

/Files/images/00123/зображення_viber_2023-09-22_14-52-54-392.jpg

Виставка "Наше місто, наш район"

/Files/images/дом.jpg /Files/images/ластівка.jpg

"Пам`ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не були жертвами, катами або спостерігачами" (І.Бауер, ізраїльський історик).

/Files/images/дрыт.jpg

/Files/images/голокост.jpg

/Files/images/голоко.jpg

Виставка - застереження "Азбука пішохода"

/Files/images/азбукапішох0.JPG/Files/images/д.рух9.JPG

Книжкова виставка "Держава. Право. Закон."

/Files/images/закон8.JPG/Files/images/право.JPG

Відкрита полиця "Україна - держава миротворча".

/Files/images/миротврча2.jpg /Files/images/голуб.jpg

Книжкова виставка "О! спорт! Ти -мир!"

/Files/images/спорт9.JPG

Відкриті полиці "Обдаровані діти - майбутнє України", "Твоя майбутня професія".

/Files/images/професія5.JPG

Нова українська школа - простір можливостей для кожного українського учня.

/Files/images/нова нуш.jpg /Files/images/нова.jpg

Книжкова викладка "Чорнобиль - біль тисячоліття"

/Files/images/вентиль.jpg /Files/images/день памяти.jpg

22 квітня - Всесвітній День Землі

/Files/images/природа89.JPG/Files/images/природа20.JPG /Files/images/Человек и природа.jpg

1 квітня 1809 року народився М.В.Гоголь, який прославив Україну одним із своїх безсмертних творів "Вечори на хуторі біля Диканьки"

/Files/images/IMG_3995.jpg

Книжкова виставка до Міжнародного дня дитячої книги "Чарівний світ казки"

/Files/images/казка.jpg/Files/images/казки79.JPG /Files/images/казкиии.png

14 лютого - Міжнародний день дарування книг. Мета цього дня - надихнути людей по всьому світу дарувати 14 лютого книгу - бібліотеці, другу, членам родини.

/Files/images/дарування.jpg /Files/images/бант.jpg

/Files/images/женя0.jpg Подарунок від автора Євгенії Лукашової.Її мама Рудас Наталія - випускниця нашої школи.

/Files/images/сімя чмтати.jpg/Files/images/чтение.jpg

"ЧИТАЄ МАМА Й ТАТО, ЧИТАЮ З НИМИ Я"

/Files/images/Рисунок3.png

Ретро-виставка "КНИГИ, ЯКІ ЧИТАЛИ НАШІ БАТЬКИ"

/Files/images/ліна цар.jpg /Files/images/кост ліна.jpg /Files/images/кост ліннна.jpg

Ліна Костенко поетеса епохи, її "...поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі". Вірші Ліни Костенко читали ваші батьки,читаєте їх ви і будуть читати ваші діти і внуки, бо вони геніальні!

/Files/images/крайтон.png /Files/images/динозаври.jpg

Майкл Крайтон "Парк Юркського періоду" - науково-фантастичний роман, який складається з семи циклів та розповідає про неочікуваний збій, що трапився у незвичному парку розваг з клонованими динозаврами.Твір ілюструє математичну концепцію теорії хаосу та слугує свого роду історією - застереженням на тему генетичної інженерії.

/Files/images/тореодори.jpg /Files/images/нестайко+.jpeg

"Тореодори з Васюківки" - трилогія українського письменника Всеволода Нестайка. Книгу внесено до "Особливого почесного списку Ганса Крістіана Андерсена" як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури. В.Нестайко зміг чітко показати дитячий світогляд, щиру наївність, доброту і непосидючість, яка властива дітям , і яка так часто вже далека дорослим. Читати книгу без посмішки просто неможливо!

/Files/images/стельмах.jpg /Files/images/книги стельм.jpg

Повість-казка Ярослава Стельмаха "Якось к чужому лісі" про пригоди зайченяти Люськи, злого лева Толябуна, великого природолюба Буртіуса та декого ще у Зовсім Чужому лісі.

/Files/images/амат казка.jpg /Files/images/сповідь чакл.jpg

Казковий світ Юрія Ярмиша - дивний світ. Герої його казок - наші сучасники. Ти можеш їх зустріти серед своїх друзів, рідних, а інколи у комусь із них впізнати і самого себе. Але ж казка є казка.Поряд із реальними живуть вигадані, фантастичні істоти, які вміють розмовляти, мають розум, людські почуття.