День Цивільного Захисту

/Files/images/000100/зображення_viber_2024-04-10_13-21-55-448.jpg /Files/images/000100/зображення_viber_2024-04-10_13-21-56-163.jpg

У Харківському ліцеї № 119 Харківської міської ради 9 квітня відбувся День Цивільного Захисту. Ця подія проводилася дистанційно та стала важливим кроком у підвищенні обізнаності учнів з питань безпеки та вміннями діяти у надзвичайних ситуаціях. Захід проводився з метою практичного закріплення учнями, відповідно до їх вікових категорій, теоретичних знань, умінь та навичок з питань безпеки життєдіяльності, основ здоров'я, цивільного захисту а також практичної перевірки здатності учнівських колективів, педагогічних працівників і обслуговуючого персоналу закладу освіти грамотно та чітко діяти у разі загрози або виникнення надзвичайних, несприятливих побутових або нестандартних ситуацій та в умовах загрози терористичного акту. На учасників заходу чекала ціла низка цікавих та корисних відеоматеріалів . Особливу увагу приділили складанню тривожного ранця, що є важливим елементом підготовки до можливих надзвичайних ситуацій.