ВІТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

/Files/images/000100/зображення_viber_2024-04-01_12-24-19-287.jpg

Олімпіадні перегони Всеукраїнських учнівських олімпіад добігли до завершення. В умовах війни провести очний тур – справжній подвиг небайдужих професіоналів задля розвитку талановитої молоді та підтримки олімпіадного руху в Україні.

Приємно відзначити, що Першим призером ІV (республіканського) етапу став наш учень СТРОЄНКО ВЛАДИСЛАВ, учень 10-А класу, який посів ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій.

Вітаємо Владислава з нагородженням Дипломом 3 ступеня, учителя Щербака О.В., весь педагогічний та учнівський колективи за поповнення скарбнички інтелектуальних здобутків в історії Харківського ліцею 119.

Бажаємо безмежної наснаги.