Нагородження освітян від мера

/Files/images/00123/зображення_viber_2023-09-28_12-17-36-094.jpg

Харківський міський голова Ігор Терехов 27 вересня, напередодні Дня вчителя відзначив кращих вчителів і вихователів Слобідського та Індустріального районів, зазначивши, що саме педагоги грають вирішальну роль у вихованні та виборі дітьми свого життєвого шляху. Серед нагороджених – вчителька фізики Харківського ліцею №119 – Скорич Тетяна Анатоліївна.

«За півтора року війни ви проявили себе не лише як справжні професіонали, а й як насправді небайдужі до долі Харкова люди. Дякую за ваш волонтерську роботу, за активну громадянську позицію, за найвищий рівень знань наших дітей серед усіх школярів України. Пишаюся вами і робитиму все, щоб ви відчували, що потрібні Харкову», - зазначив Ігор Терехов.

Вітаємо Тетяну Анатоліївну з почесною нагородою та бажаємо натхнення і стійкості в її благородній справі!