Нагородження переможців конкурсу "Світ, в якому я хочу жити".

/Files/images/00123/зображення_viber_2023-09-22_15-34-53-242.jpg

21 вересня 2023 року учні Харківського ліцею №119 Шарапа Поліна 11А, Ковальова Поліна 9Г та Білик Олександр 7А - фіналісти Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Світ, в якому я хочу жити» стали учасниками урочистої церемонії нагородження, що відбулась у змішаному форматі у Харківському дипломатичному центрі за підтримки Громадського об’єднання миротворців ООН в партнерстві з бельгійською організацією Соціо-культурний центр творчості "Les Hirondelles" та Харківського Національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Символічним стало те, що у Міжнародний День Миру діти України ще раз нагадали усьому світу, що прагнуть жити в яскравому та кольоровому світі під мирним небом. Наші талановиті юні художники отримали сертифікати переможців, памʼятні медалі та подарунки.

Пишаємося вами!