Акція «Поділися своїми мріями»

/Files/images/12345/зображення_viber_2023-06-07_14-23-19-418.jpg

В перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. За ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова для школярів Харкова була оголошена акція «Поділися своїми мріями». Кожен бажаючий мав змогу написати листа про рідне місто та свої бажання, пов’язані з ним. 6 тисяч харків’ян відгукнулися на ініціативу. Листи надійшли з усіх куточків світу, 18 областей України та міста. Організаторами акції створено виставку дитячих листів про мрії в прифронтовому місті. Всі вони наповнені любов’ю, вірою про повернення рідних з війни й надією на Перемогу.

В акції взяли участь і учні нашої школи, які вже отримали відповідь на свої листи від Ігоря Олександровича. Це - Юровський Остап, Рябко Аліса, Лоза Софія, Мороз Анна, Токарєва Кіра, Попова Вікторія, Сірокурова Анастасія, Савченко Валерія, Стрельник Богдан, Сафошкіна Євгенія, Шомін Марк, Гайдаш Діана, Ахмедзянов Володимир, Берчатова Ярослава, Каракуль Марія, Кучук Матвій, Садовський Олександр, Філатов Олексій, Фомічова Анна, Харченко Ярослав, Загоруйко Олександр, Рачкова Марія, Чубенко Катерина, Логовський Дмитро, Болдовський Олексій, Єрмолова Владислава, Дем’яненко Максим, Змієвська Вероніка, Ситнік Марк, Аніпко Максим, Звенігородський Артем, Кіньова Дарина, Петренко Юлія, Сидорова Арина, Гетта Каміла, Матлай Аліна, Козаченко Дар’я, Удод Олександр, Садовський Іван, Самойлова Поліна, Пляшечник Микита, Челобітько Давід, Зубков Єлисей, Точоних Матвій, Овчіннікова Софія, Левенець Єва, Артьомова Аліна, Прокопенко Софія, Завадська Ксенія, Ус Олена, Кушнір Дар’я, Ситнік Кіра, Нікулін Микола, Омельяненко Єгор, Волкова Софія, Шоста Максим, Квасневська Владислава, Литвиненко Вероніка, Пруткова Олександра, Яковлева Вікторія, Шарапа Поліна, Круглих Андрій, Роменко Марина.

1 червня відбулася зустріч Ігоря Терехова з авторами найбільш зворушливих листів учасників акції. На цю зустріч було запрошено учня 8Б класу Сухопара Артема, який взяв участь в презентації локації «Намалюй свою мрію» й за допомогою олівців візуалізував свою мрію. Всі дитячі мрії-малюнки об’єднали в єдину пісочну анімацію «Мирний Харків», до створення якої залучили Ігоря Олександровича.