Співпраця із закладами вищої освіти

/Files/images/0123/IMG-b407debede75cfd0c3a67c58d8ff69f4-V.jpg

10.02.2023 у Харківському гуманітарному університеті «Народна українська академія» (ХГУ «НУА») відбулася традиційна ХХІ Міжнародна науково-практична конференція, присвячена розвитку освіти в сучасних умовах. Тема наукового форуму – «Привабливість навчального закладу: складові та тренди».

Актуальна тематика конференції в онлайн-форматі зібрала 114 учених, викладачів-практиків вищої та середньої шкіл не лише з України, а й з Швеції, Німеччини, Польщі, Литви, Норвегії, Нідерландів. Практично – на тому ж авторитетному рівні, що і в мирні часи. Серед учасників наукового диспуту – академіки та члени-кореспонденти, доктори та кандидати наук, керівники вишів і шкіл, фахівці в галузі історії освіти, економіки, соціології, представники бізнесу. Учителі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №119 приєдналися до конференції. Дякуємо за запрошення та сподіваємося на подальшу співпрацю.