Свято останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів цей дзвоник сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень.

Для випускників, він справді є останнім. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Сьогодні виконуючий обов'язки міського голови Терехов Ігор Олександрович, директор Департаменту освіти Деменко Ольга Іванівна та голова адміністрації Індустріального району Вельможна Ольга Іванівна привітали із завершенням навчального року випускників нашої школи, подякували вчителям і батькам за гідне навчання і гарне виховання, дітям побажали веселих канікул, а випускникам - реалізації задуманих планів і удачі в дорослому житті.

Випускники традиційно виконали прощальний вальс та флешмоб.

На шкільному майданчику було розташовано фотозони, де всі бажаючі мали змогу зробити фото із гостями свята, вчителями, випускниками та батьками.

wym-1622972356590

/Files/images/20_21/Звонок (1).jpg

/Files/images/20_21/Звонок (2).jpg

/Files/images/20_21/Звонок (3).jpg