Міжнародний день миру

21вересня на базі ХСШ №119 відбулось свято «Ми за те, щоб мир був на землі для усіх дітей на цілім світі!», присвячене Міжнародному дню миру.

Куратори і координатори Всеукраїнських проектів шкіл Індустріального району «Юний миротворець» та «Школа Миру» - творчі та активні особистості, які знаходять все нові засоби , щоб лозунг «Ми за мир» був не тільки на словах. Вони намагаються своїми діями зробити світ краще. Серед них виділилися лідери руху.

Почесну місію нагородження виконав гість свята – координатор Міжнародних програм «Юний миротворець» та «Школа Миру», голова правління громадської організації миротворців ООН, Самойлов Сергій Анатолійович.

Знаком народної пошани - медаллю «За плідну співпрацю» було нагороджено:

Борисенко Галину Петрівну, директора Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №119 Харківської міської ради Харківської області

Босу Ірину Миколаївну, координатора Всеукраїнського проєкту «Юний миротворець» Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №119 Харківської міської ради Харківської області

Манжелій Аллу В’ячеславівну, куратора Всеукраїнського проєкту «Юний миротворець» Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №119 Харківської міської ради Харківської області.

Почесні нагороди отримали і представники закладів освіти Індустріального району.

Представники громадської організації миротворців та Управління освіти побажали учасникам свята міцного здоров’я, благополуччя ,успіхів у продовженні справи миру в інтересах всього людства.

Галерея "Міжнародний день миру"