День знань

1 вересня відбулось свято Першого дзвоника для учнів ХСШ №119. Особливо хвилюючий цей день для першокласників,оскільки для них все вперше: перший дзвоник та перший урок, перший учитель та перші очікування.

Випускникам відлуння дзвоника нагадує про те, що рік вимагатиме чимало зусиль, щоб впоратись з усіма випробуваннями.

У рамках Дня знань для учнів 1класів відбулась розважальна програма за участю акторів театру «Тимур» .

Для учнів 2-11 класів було проведено віртуальні екскурсії ,квести, заочні подорожі рідною країною.

В цей день учні нашої школи отримали подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

На подвір’ї школи було встановлено святкову фотозону, де всі бажаючі мали змогу зробити фото на пам’ять.

Шановні учні та батьки! Хай виправдаються всі ваші надії, здійсняться найсміливіші мрії ,а новий навчальний рік стане чудовим стартом для нових досягнень.

Галерея "Перше вересня 2020"