Круглий стіл з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії серед дітей та молоді

29.01.2020 року в Індустріальному районі на базі ХСШ
№ 119 пройшов круглий стіл з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії.
Для ефективної реалізації державної політики з питань профілактики наркоманії у м. Харкові Розпорядженням Харківського міського голови №51 від 11 квітня 2019 року створена Координаційна рада з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії та прийнята Комплексна програма з протидії поширенню наркоманії та зменшення шкоди від вживання психотропних речовин «Чисте місто», яка затверджена рішенням 29 сесії ХМР 7 скликання від 21.08.2019 №1717\9.
Організаторами круглого столу виступила Адміністрація Індустріального району, співорганізторами - Антинаркотичний союз «Реванш» та Громадське об’єднання «Громадський Рейтинг».
В роботі взяли участь більше 40 представників установ, служб та громадських організацій, метою роботи яких було напрацювання конкретних пропозицій, розробка механізмів взаємодії установ, служб, громадських організацій з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії серед дітей та молоді.
Робота круглого столу складалася з трьох блоків.
У практичному блоці працювали в 3-х секціях, кожна з яких мала свою проблему і визначений очікуваний результат. Свої напрацювання представники секцій презентували на заключному засіданні.
Результатом роботи стали конкретні пропозиції від учасників круглого столу щодо подальших дій з профілактики наркоманії.

Учасники круглого столу:
Управління освіти Адміністрації Індустріального району
Управління житлового господарства Адміністрації Індустріального району
Служба у справах дітей по Індустріальному району
ЦСССДМ Індустріального району
Комітет у справах сім’ї, молоді та спорту по Індустріальному району
ХНУВС
ГУНП
ВБНОН
Патрульна поліція
ДФУ «Центр пробації» в Харківській області
Батьківська рада району