/Files/images/ми читати.jpg

У жовтні місяці 2022 року проведено опитування серед учнів 8-х класів "Книга чи комп`ютер"

/Files/images/книга_комп.JPG

Моніторингове дослідження на початок 2022/2023 навчального року серед учнів 8-х класів "Скільки часу ви приділяєте читанню?"

/Files/images/диаграмма1.JPG

/Files/images/моніторинг.jpg

Школа сьогодні – перший крок до навчання й виховання дитини в подальшому житті. І важливою ланкою в цьому процесі є шкільна бібліотека, яка навчає і виховує дітей за допомогою книги.

Сьогодні школа в основу освітнього процесу ставить особистість дитини. І будувати цей процес ми повинні з урахуванням їхніх індивідуальних особливостей, щоб забезпечити оптимальні умови для розвитку кожної дитини, не пропустити талант, допомогти йому розкритися. І девізом у цьому напрямку має бути:

« Відкрий, допоможи, підтримай!», а щоб досягти цього, ми повинні дотримуватися принципу: «Не поряд і не над, а разом!».