Електронні версії підручників

http://school119.edu.kh.ua/umovi_dostupnosti_zakladu_osviti_dlya_navchannya_osib_z_osoblivimi_osvitnimi_potrebami/distancijne_navchannya/elektronni_versii_pidruchnikiv/http://school119.edu.kh.ua/umovi_dostupnosti_zakladu_osviti_dlya_navchannya_osib_z_osoblivimi_osvitnimi_potrebami/distancijne_navchannya/elektronni_versii_pidruchnikiv/

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ НАШОЇ ШКОЛИ!

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете зайти на сайт школи і побачити, що відбувається у рідній школі в якій ви навчаєтеся чи навчалися, та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві

/Files/images/12345/IMG_20191120_091750.jpg /Files/images/1_sp/школа1.jpg

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА НА САЙТІ

Почнемо з того, що на нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ стосовно учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адмінів та Модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас строго заборонений расизм, релігійні і політичні вислови. Заздалегідь, дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим та дружелюбним.

/Files/images/12345/photo1664699946.jpeg

Дорогі наші вчителі, освітяни!

«Війни виграють шкільні вчителі та сучасна зброя»! Цей вислів Отто фон Бісмарка я прочитав ще у свої студентські роки, але по-справжньому усвідомив правильність цих слів саме зараз, завдяки вам, дорогі педагоги! Коли почалась війна, ви без роздумів обрали для себе кожен свій фронт. Хтось із вас цілодобово не відходив від плити, щоб готувати військовим, мешканцям та волонтерам. Хтось розвантажував машини з гуманітарною допомогою, а потім розносив її найбільш вразливим верствам населення. Хтось, розчистивши територію шкіл від завалів, висаджував квіти. А хтось змінив учительську указку на автомат і зараз воює на фронті. Дякую вам за це. Який би предмет не викладали, ви наповнюєте почуттями та збагачуєте знаннями наше майбутнє – наших дітей. Ви вчите любити наш дивовижний Харків, у якому вони народилися. Ви прищеплюєте почуття гордості за прапор, який гордо майорить над незламною Україною. Ви формуєте нові покоління особистостей – сміливих, безкорисливих, готових будь-якої миті прийти на допомогу та відстояти своє право на незалежність. Коли переможемо, ми разом відбудуємо наші зруйновані школи. Вони будуть кращими за ті, що знищив російський агресор. І ви, нарешті, знову зможете займатися вашою благородною справою, дивлячись очі у вічі вашим учням. Вірю, це буде вже дуже скоро. Дорогі вчителі, дякую за вашу важливу працю! І ще раз зі святом! З Днем учителя!

/Files/images/12345/Звіт2.png
ЗВІТ ДИРЕКТОРА

Харківської спеціалізованої школи І-III ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області Галини Борисенко за 2021-2022 н. р.

Посилання на матеріали звіту директора:

Презентація "Звіт директора Борисенко Г.П." ПЕРЕГЛЯНУТИ

Текст "Звіт директора Борисенко Г.П." ПЕРЕГЛЯНУТИ

Форма бюлетеня опитування (Завершено)


Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.При порушенні правил вам може бути дано попередження. У деяких випадках може бути даний бан без попереджень. З питань зняття бана писати адміністратору. Образа адміністраторів або модераторів також караються - поважайте чужу працю.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.