ЄВРОКЛУБ "З НАДІЄЮ В МАЙБУТНЄ"

НАШ ДЕВІЗ:

“To reach your goal, you must first start to walk”

« Щоб дійти до мети, треба перш за все йти» ( Оноре де Бальзак)

НАШ ГІМН "WE ARE THE WORLD"

ЦІЛІ ЄВРОКЛУБУ:

•Формування шанобливого ставлення до прав особистості та підвищення культури міжнаціональних та міжетнічних відносин.

• Вибудовування виховного простору, працюючого на формування досвіду емоційно-ціннісного ставлення до навколишнього світу

• Створення умов для розвитку громадянської позиції.

• Орієнтація в цінностях Європейських культур.

ДОСЯГНЕННЯ ЦИХ ЦІЛЕЙ МОЖЛИВО ЧЕРЕЗ ВИРІШЕННЯ НАСТУПНИХ ЗАВДАНЬ:

1. Створення в школі молодіжної організації з метою просвіти підростаючого покоління і виховання у школярів активної громадянської позиції.

2. Формування міжнаціональної толерантності в молодіжному середовищі.

3. Розвиток інтересів, творчих можливостей і комунікативних здібностей учнів школи.

4. Додаткове вивчення іноземних мов (англійської та французької).

5.Участь в міжнародних проектах. встановлення культурних і ділових контактів між учнями школи та молоддю різних країн, а також областей України.

6. Проведення акцій, заходів, вистав, конкурсів з тематики організації з метою обміну досвідом та обговорення актуальних проблем

НАПРАВЛЕННЯ РОБОТИ ЄВРОКЛУБУ:

Позаурочна діяльність:акції, вистави, просвітницькі лекції, тематичні свята, концерти, ярмарки, календар знаменних дат.

Волонтерська діяльність:дні добра, шефство над дитбудинком, шефство над педагогами-ветеранами, участь в районних та міських акціях.

ЄВРОКЛУБ

Євробачення 2018

13.05.2017 року на базі КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» відбулися районні фестивалі «Подорож країнами Європи» та «Євробачення-2018», присвячені Дню Європи.

На фестивалі учні нашої школи представляли Мальту, підготували презентацію англійською мовою, в якій розповіли про розташування країни та цікаві факти. А також учні інших шкіл мали змогу проявити свої знання у цікавій вікторині, насолодитися народними танцями та музикою Мальти.

Команда ХСШ № 119 (учні 10-А та 10-Б класів) за активну участь здобули перемогу у районному фестивалі «Подорож країнами Європи» у номінації «Активність».

/Files/images/vihovna/novini/P1010052.JPG /Files/images/vihovna/novini/P1010054.JPG/Files/images/vihovna/novini/P1010056.JPG /Files/images/vihovna/novini/P1010059.JPG

V форум шкільних Євроклубів

30 листопада на базі ХСШ № 99 відбувся V форум шкільних Євроклубів навчальних закладів м.Харкова. Головними гостями Форуму стали куратори шкільних Євроклубів, методисти управлінь освіти адміністрації районів м. Харкова, куратори учнівського самоврядування, представники громадських організацій та міської батьківської ради.

До участі у Форумі запрошені делегації шкільних Євроклубів міста, делегації шкільних Євроклубів міста, голова шкільних дитячо-юнацьких громадських організацій, члени Координаційної ради ХМОУС.

Відкрився Форум виставкою колажів шкільних Євроклубів Шевченківського району та презентаційним відеокліпом «Ми – європейці, ми – харків’яни». Привітали учасників Форуму методист Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради Полякова Інна Валентинівна та координатор роботи Асоціації шкільних Євроклубів Харківської міської організації учнівського самоврядування Сокол Володимир Вікторович.

Координатор Євроклубу «З надією у майбутнє» ХСШ № 119 Копиця Надія Володимирівна представила євроінтеграційний проект «Шкільна поліція» як один із напрямів роботи.

Учасників Форуму привітали і переможці конкурсу «Євробаченн» серед ЗНЗ Індустріального району, присвяченого Року англійської мови в Україні. Свій досвід роботи передали і Євроклуби ХСШ № 91 Слобідського району, ХСШ № 108 Холодногірського району, переможці конкурсу «Ярмарок народів» гімназії № 116, ХСШ № 75 Індустріального району, ХСШ № 156 Московського району, гімназії № 65 Новобаварського району, гімназії № 6 Шевченківського району, ХСШ № 73 Немишлянського району.