СКЛАДОВІ МОДЕЛІ ШКОЛИ СПРИЯННЯ ЗДОРОВ'Ю

УПРАВЛІНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

• Розроблено заходи з координації зусиль педагогів та медичних працівників, що спрямовуються на зміцнення здоров'я учнів.

• Впроваджено раціональний режим функціонування школи.

ДИДАКТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

•Створено консультаційний пункт та організовано роботу еколого-валеологічного освітнього семінару для батьків та педагогічних працівників

•Організація рухової активності дітей у процесі навчання.

ПСИХОЛОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

•Участь у обласних виставках-презентаціях ; цикл занять “Шлях до успіху”

•Розроблено Програму розвитку навчально-пізнавальної мотивації молодших школярів

•Впровадження та реалізація Програми МОН України “Сприяння просвітницькій роботі” “рівний рівному”;

•Психологічний театр “Надія”

ВИХОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ

•Організація постійного лекторію “Здорова родина здорова дитина” та батьківського клубу “Живемо в злагоді”.

•Організація учнівського самоврядування. І місце у районному конкурсі – огляді на найкращу модель шкільного самоврядування.

•Участь у проекті “Виховна система загальноосвітнього навчального закладу: традиції та інновації” у межах Інтернет-конференції “Здоровий спосіб життя - запорука життєвого успіху” (старший учитель Божко І.В.)

•Впровадження проекту “Шкільна академія підприємництва” при підтримці Міністерства Закордонних справ (практичний психолог Чешик Р.В.).

•Участь у міжнародних проектах Pespect Your Health , Fair Play, Open Fun Football School (Вчителі фізкультури – Луніна Л.Г. , Паляничко О.П.).

•Сертифікат координатора проекту RYH та OFFS , керівника програми профілактики ВІЛ/СНІД в Україні GIZ, “Fair Play – чесна гра” (вчитель фізичного виховання – Паляничко О.П.)

•Реалізація та впровадження проекту “Поважай своє здоров'я ” – Єврошкола 2012.

•Участь у міжнародному освітньому проекті “Мережа шкіл миру”.

Свідоцтво “Школа миру ”.

•Спортивна база школи: 2 зали, міні футбольне поле, тренажерний та гімнастичний майданчики.

НАУКОВО- МЕТОДИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

•Організовано розробку навчально-методичного та науково-методичного забезпечення освітньої діяльності з охорони здоров'я дітей

•Забезпечено зростання рівня професійної компетентності вчителів за умови реалізації цілей розвитку особистості учнів

МЕДИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

•У 2011/2012 навчальному році було проведено капітальний ремонт медичного кабінету, поповнена матеріально-технічна база.

•І місце в районному конкурсі-огляді медичних кабінетів(2011 рік)

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

•Створено інформаційно-ресурсний банк даних результатів моніторингу стану здоров'я дітей; науково-популярної, медичної, науково-методичної та навчально-методичної література з проблеми; перспективного педагогічного досвіду.

•Встановлено зв'язок з інформаційним агентством та науково-методичним кабінетом, з інформаційним банком даних .

•Створено електронну модель психологічного моніторингу.

•На сайті школи постійно надається інформацію щодо формування навичок здорового способу життя,фото звітів про зміцнення здоров'я та профілактики шкідливих звичок.

•Розроблено плакати, буклети, пам'ятки, в яких здоров'я розглядається як найвища цінність людини.