/Files/images/zagayko/IntellectMain200.png

Поряд з традиційною системою (НУШ) у нашому закладі освіти впроваджують нетипову освітню програму, яка повністю відповідає вимогам Державного стандарту початкової освіти - програма початкової школи науково-педагогічного проєкту "Інтелект України".

Мета Всеукраїнського науково-педагогічногопроєкту «Інтелект України»- впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей та учнівської молоді.
Місія проєктуформувати якісний майбутній інтелектуальний фонд нації за рахунок упровадження наукових досягнень та інноваційної практикив системі освіти України.

/Files/images/zagayko/Слайд1.JPG

/Files/images/zagayko/Слайд3.JPG

/Files/images/zagayko/Слайд4.JPG

Урок з української мови у 4-А класі