ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ У ХСШ №119

Число, день тижня Назва заходу Клас Місце проведення Відп. учитель
12 грудня - понеділок 1. Відкриття тижня іноземних мов. 2. Майстер – класи: - “Travelling around the city”; - “ My hobby” 5-11 класи 4 класи 5-Г клас Актова зала,4 урок Каб.209 , 4 урок Каб. 407, 1 урок Касьянова І. І., Кутько Ю.І. Касьянова І. І. Матяш О.О.
13 грудня - вівторок Захист проектів: - “Ukrainian and British Traditions”; - “Famous People” 7-9 класи Актова зала, 4 урок Копиця Н.В., Олійник Ю. В., Круглих Т.Ю., Ковриго С.Б.
14 грудня – середа Позакласний захід з англійської мови: «”Romeo and Juliet” by William Shakespeare» 10-А клас Каб. 408, 8 урок Кутько Ю.І.
15 грудня – четвер Театралізовані вистави: "Christmas traditions in Great Britain" 5-6 класи 9-10 класи Каб. 311, 4 урок Каб. 410, 5 урок Довга А.А., Осіпова О.С., Свистун Ю.В,. Лисенко О.М., Логвиненко О.В.
16 грудня - п’ятниця Заключна лінійка: «Здобутки року англійської мови в школі» 5-11 класи Актова зала,4 урок Касьянова І. І., Кутько Ю.І.

Галерея "Тиждень іноземних мов"

Фестиваль «Подорож країнами Європи»

2016-05-13

13.05.2016 на площі біля «ПДЮТ «ІСТОК» пройшов районний конкурс «Євробачення-2016», присвячений Року англійської мови в Україні. Цього ж дня відбувся районний фестиваль «Подорож країнами Європи», присвячений Дню Європи.На святі були присутні голова адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Вельможна О.І., заступник голови адміністрації Веліканова О.Г., начальник Управління Збицька О.Л., представники Управління освіти та навчальних закладів району, учні, батьки, мешканці району.

Євроклуби Орджонікідзевського району представляли одну європейську країну з її історією, звичаями, культурою. Учні ХСШ № 119 представляли Чехословакію. Заочна подорож була пізнавальна, насичена цікавою інформацією.Обидва заходи виявилися не тільки цікавими та яскравими, але й пізнавальними і корисними. Учні із задоволенням слухали виконавців англомовних пісень та удосконалювали свої знання іноземної мови.

Шляхом голосування глядачів був обраний переможець – Цехмейструк Валентина (ХСШ №119), яку нагороджено кубком із зображенням нотного стану та скрипкового ключа, а також почесною грамотою Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради.