Розклад роботи бюджетних гуртків Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №119 на 2020/2021 навчальний рік
№ з/п | Назва гуртка | ПІБ керівника | Кількість годин | Клас | День тижня | Час | Кабінет |
1. | Хор молодших класів | Городецька І.І. | 2 | 1-4 | |||
2. | Еврика | Носова І.О. | 2 | 6-А | |||
3. | Еврика | Носова І.О. | 2 | 8-А | |||
4. | Еврика | Сердюкова Т.Г. | 2 | 5-А | |||
5. | Еврика | Сердюкова Т.Г. | 2 | 7-А | |||
6. | Я-особистість | Чешик Р.В. | 2 | 6 | |||
7. | Патріот | Коршунов Є.В. | 6 | 9-11 | 501 | ||
8. | Олімпійські надії | Паляничко О.П. | 2 | 8-9 | Спортивна зала II поверху | ||
9. | УШУ | Турчин О.В. | 2 | 1-10 | Вівторок Четвер | 17:45-18:45 | Спортивна зала II поверху |
10. | Юний еколог | Кривопустов С.М. | 2 | 5-8 | П´ятниця | 16.30-18.15 | Спортивна зала V поверху |
11. | Краєзнавчо-етнографічний | Корягіна О.А. | 2 | ||||
12. | Пізнай географію | Федоренко А.С. | 2 | 7 | Понеділок | 16.30-18.15 | 406 |
13. | Євроклуб | Точоних В.О. | 2 | 312 | |||
14. | Школа проти СНІДу | Овчіннікова М.М. | 2 | ||||
15. | Танцювальний колектив «Енергія» | Байрактар А.Ю. | 1 | 1-4 | 16:30-17:30 | Актова зала школи | |
16. | Літературна веселка | Протаковська О.В. | 3 | 3 |
Розклад роботи гуртків та секцій Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №119 Харківської міської ради Харківської області на 2020/2021 навчальний рік
№ з/п | Назва гуртка | ПІБ керівника | День тижня | Час | Кабінет |
1 | Таеквондо | Кобзарь А.Л. | Вівторок | 16:30-17:30 | Спортивна зала ІІ поверх |
Середа | 18:00-19:45 | Спортивна зала V поверху | |||
Четвер | 16:30-17:30 | Спортивна зала ІІ поверх | |||
Субота | 12:00-15:00 | Спортивна зала V поверху | |||
2 | УШУ | Турчин О.В. | Вівторок | 17:45-19:45 | Спортивна зала ІІ поверх |
Четвер | 17:45-19:45 | ||||
Субота | 14:00-18:00 | ||||
3 | ЗФП | Луніна Л.Г | Понеділок | 17:45-19:45 | Спортивна зала ІІ поверх |
П´ятниця | 17:45-19:45 | ||||
4 | Волейбол | Паляничко О.П. | Середа | 16.30-17.45 | Спортивна зала II поверху |
П`ятниця | 16.30-17.45 | ||||
Субота | 10.00-12.00 | ||||
5 | Баскетбол | Луніна Л.Г. | Субота | 12.00-14.00 | Спортивна зала II поверху |
6 | Танцювальний колектив «Енергія» | Байрактар А.Ю. | Понеділок-П´ятниця | 16:30-18:00 | Спортивна зала V поверху |
Субота | 09:30-11:30 |
Коментарi