Батьківські збори "Здоровий і активний спосіб життя - майбутнє процвітання України"

На зборах були присутні:

• Хоша Марина Олександрівна,голова громадської організації «Батьківський рух Харкова»;
  • Протоірей Воскобойников Федір,глава відділу з питань молоді та культури Харківської єпархії Української православної церкви;
  • Масалітін Володимир Володимирович, cпівробітник Управління національної поліції Індустріального району;
  • Харківська Жанна,глава Харківської громадської організації "Світ";
  • Візняк Ярослав,практикуючий психолог, громадська організація «Позитив»;
  • Чешік Раїса Вікторівна,практичний психолог ХСШ № 119

Розглянули наступні питання:

1. Про ознайомлення з нормативними документами щодо закінчення 2016/2017 навчального року.
  2. Про хід проведення державної підсумкової атестації.
  3. Про проведення навчальної практики та навчальних екскурсій.
  4. Про підсумки навчально-виховного процесу за 2016/2017 н.р.
  5. Про організацію відпочинку дітей влітку 2017 року:про роботу дитячого табору відпочинку«Сонечко» на базі ХСШ №119 для учнів 1-4 класів; про організацію роботи мовних груп на базі дитячого табору відпочинку «Сонечко» для учнів 5-8, 10 класів.
  6. Про профілактику дитячого травматизму.
  7. Про участь у шкільних заходах у травні-червні 2017 року.
  8. Про ділову форму одягу.
  9. Про єдиний шкільний щоденник.
  10. Про придбання підручників та навчальної літератури.
  11. Про підготовку класних кабінетів до нового навчального року.
  12. Звіт батьківського комітету.
  13. Різне.

Учні 3-А класу презентували свій проект «Здорове харчування – основа процвітання»

Галерея "Батьківські збори"