Міський семінар-практикум

На базі нашої школи пройшов міський семінар - практикум для директорів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів м. Харкова.

Тема семінару: "Формування національної свідомості особистості через організацію системи роботи з національно-патріотичного виховання в освітньому просторі Індустріального району".

Мета семінару: підвищення рівня професійної компетентності керівників загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів з питань організації роботи з національно - патріотичного виховання в навчальному закладі.

В програмі семінару:

Робота виставок та презентаційних майданчиків:

• «Україна – це я! Україна – це ти!»;
  • «Україно, ти для мене диво!»;
  • «Україна – миротворча держава»;
  • «Злітає вгору стрічка миру»;
  • «Волонтер – мирний воїн»;
  • «Україна – це я, Україна – це ти»;
  • «Полум’я маків не згасає»;
  • «З відданістю Україні в серці»;
  • «Самоврядування – це ми!»;
  • «Шкільний кореспондент»; матеріали з досвіду роботи з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ району;
  • матеріали учасників конкурсу куточків державної та національної символіки загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів;
  • матеріали конкурсу розробок виховних заходів національно-патріотичного спрямування;
  • «Краса та творчість об’єднують Україну».

Робота творчих майстерень з виготовлення патріотичних сувенірів «Україна – це я, Україна – це ти».

Теоретичний блок

• «Система роботи з національно-патріотичного виховання в навчальних закладах Індустріального району».
  • «Музей в навчальному закладі – осередок формування національної свідомості учнів» (екскурсія до музею ХСШ №119).