Інтерактивний урок з “антикорупції”

9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією, в рамках якого загальноосвітні школи в Україні матимуть змогу провести інтерактивний урок на тему антикорупції. Відповідні інтерактивні матеріали підготували команда освітнього проекту EdEra та Програма розвитку ООН в Україні. Детальний опис уроку та необхідні матеріали знаходятьсяза посиланням.

На сайті розміщено план-конспект “антикорупційного” уроку, супроводжуючу презентацію, відеоматеріали та електронний посібник для вчителя

Серед матеріалів також надано робочий аркуш для учнів, який вони зможуть використовувати, щоб записати нову для себе інформацію після перегляду відеоматеріалів, розповіді вчителя та класного обговорення.