Огляд-конкурс строю та пісні

06.12.2016 на базі ХЗОШ №157 під патронатом Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, депутатів Харківської міської та обласної рад пройшов огляд-конкурс строю та пісні.

У заході, який проходив у День Збройних Сил України, взяли участь 18 команд учнів 6-7 класів загальноосвітніх шкіл району. Перед оглядом ставилися завдання відродження традицій проведення військово-патріотичних змагань, виховання дисциплінованості, організованості, взаємоповаги, підняття престижу військової служби. Школярі продемонстрували добрі навички стройового кроку та узгодженості при виконанні стройових прийомів.

Команда нашої школи взяли активну участь у конкурсі. Всі учасники отримали солодкі призи від депутатів Харківської міської та обласної рад.

/Files/images/vihovna/novini/12.jpg /Files/images/vihovna/novini/13.jpg

Смотр конкурс строю та пісні 2016