18 грудня 2015 року наша школа відкрила свої двері для всіх охочих.

У день відкритих дверей відвідувачам розказали про філософію та цінності школи, переваги навчання та запропонували відвідати різні уроки і майстер-класи, які провели досвідчені вчителі школи.

Борисенко Галина Петрівна, директор ХСШ №119, зазначила:«Українське суспільство потребує відновлення, а надія на це – в дітях і молоді. Саме тому ми прагнемо виховати успішних, всебічно розвинених особистостей нового українського суспільства. Знання – це не панацея, сьогодні важливіше підготувати учнів до майбутнього, щоб вони знали свої сильні сторони, були гнучкими до змін, використовували найсучасніші інформаційно-комунікаційні технології, були відповідальними громадянами та щасливими особистостями, які досягають своєї мети».

Під час Дня відкритих дверей учні також долучились до проведення заходів – конкурсу на кращу новорічну іграшку, брали активну участь у майстер-класах, провели солодкий ярмарок для всіх охочих. Також до учнів завітали вихованці музичної школи №8 із святковим концертом.

Галерея "День відкритих дверей"