Акція "Героям сучасності"

Раніше ми читали про них у книгах та чули на уроках історії, а в наш час вони серед нас. Сотні тисяч мужніх і відважних українських чоловіків і жінок стали щитом і міццю нашої країни та всієї Європи й щодня, ризикуючи власним здоров’ям та життям, боронять рідну землю від ворогів. У кожному з наших неймовірних героїв кричить історія, варта тисячі книг.

Учні закладу освіти приєдналися до міської акції «Героям сучасності», що була ініційована Департаментом освіти. Ключовим символом цьогорічної акції стало жовто-блакитне серце. Роботи поділяються на три номінації: “Хоробрим серцям від щирих маленьких сердець” – номінація для учнів 1-2-х класів; “Від щирих дитячих сердець із найкращими побажаннями” - учні 3-6-х класів; “Крокуємо до перемоги разом” – номінація для учнів 7-11-х класів та педагогів.

Акція «Героям сучасності» ‒ ще одна можливість подякувати тим, хто дарує нам надію жити, творити, любити та вірити у світле, мирне майбутнє, подякувати за мужність, честь, героїзм, за кожен новий день, за змогу жити, творити, навчатися, працювати та бачити рідних.

/Files/images/00123/IMG-fddcf0ce5cfb15ab69498d17f97eefb2-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 11

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.