Онлайн - зустріч відзначення 20-ї річниці Міжнародного дня миротворців ООН

/Files/images/12345/зображення_viber_2023-05-31_15-05-48-452.jpg

29 травня на базі Харківського дипломатичного клубу відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 20-ї річниці Міжнародного дня миротворців ООН. Організатори заходи - ГО "Об'єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни" під патронатом Харківської міської ради та Міжнародної асоціації миротворців ООН "Солдати миру" AISP/SPIA. В урочистостях взяли участь представники Департаменту Міжнародного співробітництва, Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, Департаменту по роботі з громадськими об'єднаннями Харківської міської ради, апарату управління та національних підрозділів Міжнародної асоціації миротворців ООН "Солдати миру "України, Чехії, Словаччини, Бельгії, Норвегії, Австрії; представники українських і іноземних соціокультурних об'єднань країн Бенілюксу; представники неурядових організацій Харкова; викладачі, педагоги, здобувачі освіти. Метою, що об'єднала представників вказаних структур, є підтримка та сприяння розвитку України, Харкова. Учасниками заходу стали і представники нашої школи: Самойлова О.В., Єлісєєнко Дар'я, Бірюкова Ксенія, Лебідь Надія, Холошин Іван. У ході заходу відбулося і включення учасників делегації юних миротворців Харкова із Відня в рамках робочої поїздки, метою якої є участь в урочистостях на території Палацу Націй у Женеві 31 травня. У складі делегації представники нашої школи: Скорич Т.А., Шарапа С.В., Ясінецька Дар'я, Холодов Олег, Шарапа Поліна.