Свято-вшанування обдарованих та талановитих дітей "Зоряний Олімп 2023

Дитина - найбільша з усіх цінностей світу. Її особистість - як той тендітний паросток, що розквітає на благодатному грунті. Дуже важливо створити такі умови, за яких кожна дитина зможе розкрити свій талант, стати єдиною та неповторною.

26 травня у рідній 119 відбулося свято-вшанування обдарованих та талановитих дітей "Зоряний Олімп 2023". Це переможці ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів, науково-дослідницьких робіт МАН України, переможці та учасники Міжнародних творчих конкурсів та змагань. Пишаємося успіхами наших учнів та вчителями, які запалили вогонь нашого Олімпу!

Наші інтелектуали, творчі особисті , лідері були нагороджені повербанками, флешками, фарбами, фломастерами, олівцями, альбомами, були й солодкі подарунки.

Бажаємо вдалих стартів, щасливих починань, нових здобутків.

Натхнення вчителям, мудрості, щедрості душі в їх благородній праці.

/Files/images/12345/зображення_viber_2023-05-29_12-13-54-824.jpg /Files/images/12345/зображення_viber_2023-05-29_12-13-56-220.jpg