Участь у Всеукраїнському проєкті Flowers4School

Ми щасливі, що саме наша школа бере участь у Всеукраїнському проєкті Flowers4School, мета якого показати дітям, як правильно висаджувати цибулинні квіти та навчати їх турбуватися про свій заклад освіти. Ми отримали благодійну коробку з цибулинами тюльпанів, інструкцію з посадки. Підготували ділянку, зробили ямки для посадки в них цибулинки. А ще зробили цікаві фото та опублікували їх на шкільних сторінках Фейсбук та Інстаграм . Головним організатор проєкту – Florium.ua Цибулини українським школам надали виробники квітів з Нідерландів. Дякуємо їм за це!

#Харківська_спеціалізована_школа_119

#Flowers4School

@Flowers4School

/Files/images/0123/img_1679493653884.jpg /Files/images/0123/img_1679493694537.jpg