Вітаємо! Пишаємося! Так тримати!

Учні Харківської спеціалізованої школи 119 своїми навчальними перемогами доводять нашу міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну й технологічну, успішну й незалежну, вільну й щасливу!

Всупереч труднощам, вони продовжують здобувати перші місця на конкурсах та олімпіадах. Вони вмотивовані й зацікавлені у тому, щоб глибоко розбиратися в темах, не соромляться ставити додаткові питання й шукати авторитетні джерела інформації. А педагоги закладу підтримують і допомагають своїм школярам у всьому.

Вітаємо РАКОЧУ ДАРИНУ, ученицю 10-А класу, яка стала ПЕРЕМОЖЦЕМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МУЛЬТИПРЕДМЕТНОЇ ОНЛАЙН- ОЛІМПІАДИ "РАНОК -2023".

Пишаємось нашими розумниками!

Бажаємо їм і надалі бути у фарватері розвитку сучасної української науки!

/Files/images/0123/IMG-e9482f5814d2559c52e9c6a44532984f-V.jpg