Точка зустрічі "Ми разом"

В закладі освіти відкрилася точка зустрічей «Ми разом». Під час цих зустрічей діти мріють, фантазують, грають, сумують та радіють. Це допомагає їм стати сильнішими, впевненішими, мудрішими. Ми завітали на зустріч «Кіт у светрі», і ще раз переконалися, що дуже важливо турбуватися не тільки про себе та друзів, а й про тварин.

Це не поодинока зустріч у точці «Ми разом». Цікавими та корисними стали заходи «Чарівна країна почуттів», «Моя книга бажань». А під час зустрічі «Моє місце безпеки» діти створювали місця, де їм добре та безпечно. Для когось - це бункер, квартира, тамбур, позаміський будинок, а для когось – далекі острови.

/Files/images/1_sp/img_1674758320316.jpg

/Files/images/1_sp/img_1674758396781.jpg