Проєкт "Браслет -патріот"

Проєкт «Браслет-патріот» реалізується у закладі освіти з 2015 року, а вже у 2016 році набув статусу загальноміського. Протягом багатьох років учні виплітали кожного місяця близько 50 браслетів, які передавали в зону АТО (м. Щастя, Луганської області, станиця Луганська, м. Яворів та ін.).

Волонтерів нашої школи підтримали організація «Південний пост», об’єднання «Сила допомоги», група «Сестра милосердя». Браслет є символом ХСШ №119, унікальність його полягає в тому, що може використовуватися і як жгут для зупинки кровотечі.

Патріотична майстерня відновила свою роботу. Вже готові чергові 50 браслетів. І вони прямують до наших захисників зігрівати серце та врятувати життя.

/Files/images/1_sp/img_1674757002263.jpg

/Files/images/1_sp/img_1674757016077.jpg