Тиждень профілактики правопорушень

З 16-20 листопада в закладі освіти освіти відбудеться Тиждень профілактики правопорушень

20.11.2020 – День спільних дій в інтересах дітей

20 листопада відзначається День прийняття Конвенції ООН про права дитини

Мета тижня : Конкретизувати знання учнів про правопорушення ,формувати вміння стримувати безглузді бажання та вчинки, керувати собою, виробляти тверду волю, виховувати почуття правової самосвідомості, уміння дотримуватися обов’язків та відповідати за свої вчинки.

Під час тижня заплановано проведення класних годин ,тренінгів, годин спілкування «Що таке відповідальність», «Профілактика злочинів та правопорушень», « Погані вчинки та моя відповідальність»

/Files/images/20_21/Виховний захід Ми знаємо свої права.jpg

/Files/images/20_21/Година спілкування кожна дитина має право на ....jpg

/Files/images/20_21/зустріч з зав.сектором ДССД ХМР Ткалич М.О., яка розповіла про роботу їхньої служби та які є права та обов\'язки у підлітків.jpg