УМОВИ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО 1-го СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО КЛАСУ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

1. Прийом учнів до Харківської спеціалізованої школи №119 здійснюється на конкурсній основі.

2. До конкурсного випробування допускаються діти незалежно від місця проживання.

3. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

4. Конкурсні випробування проводяться після закінчення навчального року.

5. Для проведення конкурсного випробування у школі створена педагогічна комісія, яка погоджена з радою навчального закладу.

6. До участі у конкурсних випробуваннях допускаються діти на підставі заяви батьків на ім’я директора школи, при наявності копії свідоцтва про народження та медичної картки дитини встановленого зразка.

7. Конкурсне випробування дітей до 1-го спеціалізованого класу школи проводиться у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків.

8. Співбесіда триває не більше 30 хв.

9. Зарахування учнів до 1-их класів проводиться протягом 5-ти днів після оголошення результатів конкурсного випробування.

ПРАВИЛА КОНКУРСНОГО ПРИЙМАННЯ

/Files/images/pochatkova/izobrazhenie.jpg