/Files/images/Медіатека.jpg

/Files/images/медиа.JPG
/Files/images/база4.JPG
/Files/images/тека.JPGЩо таке медіатека? Зібрання інформаційних ресурсів направлених на забезпечення змісту і методики освітнього процесу та виховної роботи.

Навіщо потрібна медіатека? За допомогою ресурсів медіатеки учні навчаються не тільки знаходити, але й оцінювати, сортувати, перевіряти та відбирати інформацію

Принцип організації медіатеки.

Комфортне інформаційне середовище та можливість доступу до освітніх ресурсів.

Електронні атласи.

Мультимедійний посібник орієнтований на сучасні форми навчання із забезпеченням сумісності з традиційними методами та прийомами навчання в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти. Програмний засіб "Географія материків і океанів, 7 клас" містить довідку по роботі з ППЗ, методичні рекомендації, глосарій (словник термінів і понять), словник географічних назв, іменний покажчик, додаток "Географічні карти світу".

Електронні енциклопедії.

Велика дитяча електронна енциклопедія «Країни та народи».

Велика дитяча електронна енциклопедія «Страны и народы» містить дані про географічне положення, економіку, культуру світу та життя їх народів. Енциклопедія буде корисна як дітям молодшого шкільного віку, так старшокласникам.

Велика дитяча електронна енциклопедія «Література»

Велика дитяча електронна енциклопедія «Література» розкриває багатства світової літератури, знайомить з особливостями літератури як виду мистецтва. Особливо виділені статті, присвячені сучасному стану світової літератури. Енциклопедія буде корисна як дітям молодшого шкільного віку, так і старшокласникам.

Великі українці. Письменники ХІХ століття.

Мета електронного посібника “Великі українці. Письменники ХІХ століття. 10 клас” – реалізувати на уроках української літератури можливості особистісно орієнтованих технологій навчання, передбачити нове конструювання навчального матеріалу.

Золотий глобус.

Віртуальні подорожі в найдивовижніші куточки планети!

Ви хочете подорожувати, не виходячи з будинку? У цьому Вам допоможе серія чудових путівників "Золотий глобус"! З нами Ви побуваєте в усіх частинах світу, познайомитеся з історією, культурою і звичаями інших народів, своїми очима побачите захоплюючі дух чудеса природи і чудові пам'ятники старовини. Подорожуйте з "Золотим глобусом" - і ви отримаєте незабутні враження!

Австралія і Бразилія, Великобританія і Греція, Єгипет і Йорданія, Іспанія і Кенія, Китай і Куба, Мексика і Нова Зеландія, Норвегія і Перу, Португалія і Таїланд, Туреччина і Франція - ось далеко не повний перелік тих країн, в яких ми пропонуємо вам побувати разом з нами.

Велика дитяча електронна енциклопедія «Птахи»

Прочитавши цю енциклопедію, Ви зможете дізнатися все про утримання птахів у домашніх умовах. Диск також містить багато інформації про рідкі та зникаючи види. Електронний пошук та зручна рубрикація дозволяє швидко знаходити саме те, що Вам потрібно.

Велика дитяча електронна енциклопедія «Тварини» .

У даній енциклопедії дається опис фізичним параметрам тварин: розмір, відмінні особливості, харчування, розмноження, місце проживання. Енциклопедія має цікаві факти про тварин, а також словник біологічних термінів на 80000 статей.

Поети - Харкову.
№ 1-5. Трансформація. Фільми. Редакція Д.О. Коновалова. - [Електронний диск].

Диск видано за пiдтримки Харкiвського мiського голови та Харкiвського мiського управлiння освiти.
Розділи, за якими розподілено інформацію:

1. Г.С.Сковорода;
2. Поети срібного віку;