Електронна реєстрація до школи

Шановні батьки, коли ви заповнюєте інформацію для реєстрації вашого першокласника до школи, всі дані, з кожного розділу та графи, переносяться автоматично системою та генеруються: ЗАЯВА та ДВІ ЗГОДИ. Це відбувається автоматично! Вписуйте достовірну інформацію про дитину та одного з батьків державною мовою. Завантажуйте копії документів одразу. Якщо в полі "Документ, що підтверджує першочерговість" ви вказуєте "Паспорт", завантажуйте фото паспорта. Якщо завантажуєте довідку, вказуйте номер довідки, або якщо вказуєте Договір Оренди, внесіть його дані. Не пишіть зайвого. Якщо це друга дитина в школі, вкажіть ПІБ учня, що вчиться та клас. Якщо ви співробітник школи - вносіть свої дані. Будьте уважні. З того, що ви друкуєте - виходить 3 (три) документа. Ви відповідаєте за достовірність інформації, що ви вносите у електронну базу.